Pension Král - Wine & Bike - 19. 05. 2017 - Rust - (Foto: Martin FLOUSEK / www.martinflousek.com)

Vitajte v Pensione Kral v malebnom mestečku Rust. Pension Kral Bike&Wine v sebe snúbi eleganciu, harmóniu a jedinečné prostredie, kde sa budete cítiť ako doma. V blízkosti viníc Kral Steffanus a Neusiedler see. Milovníkom vína, byciklovania a krásnej prírody su naše dvere vždy otvorené.

K dispozícii je 5 dvojlôžkových, 1 jednolôžková izba a 2 moderné luxusné apartmány. Penzión Kral je prispôsobený pre bicykle a e-bicykle. Je vybavený modernými technickými zariadeniami, napríklad fotovoltikou, 50 % spotreby elektrickej energie je vyrábanej ekologicky zo slnečnej energie. Celá prevádzka penziónu funguje ekologicky na elektrickú energiu „CO2 free“. Celý penzión je osvetlený LED technológiou.

Zameriavame sa na vínny turizmus. Prehliadka viníc na aute Jeep s výhľadom na celé Neuzidlerské jazero po dohode s vinárom, Palom Králom. Priamo vo viniciach je k dispozícii Party Place – miesto na grilovanie a ochutnávku vína. Ponúkame tiež priestor pre malé a stredné firmy a ich teambuildingy, semináre do 20 ľudí a pri väčšom počte ľudí vieme zabezpečiť ubytovanie v iných zariadeniach.

Priamo na recepcii je možnosť nákupu vína Kral Steffanus, sektov Kral Steffanus a vína St. Zehetbauer ako aj minerálok a piva.

Pension Kral Wine & Bike

70 km od Bratislavy, 70 km od Viedne a 45 km z letiska Viedeň, v malebnom mestečku Freistadt Rust, leží náš novootvorený Pension Kral – Wine & Bike, ktorý od 1.1.2017 nadviazal na tradíciu pôvodného najznámejšieho penziónu Christina v Ruste. Rust je známy svojou vinárskou históriou, kvalitným červeným vínom, botrytickým vínom Ruster Ausbruch. Mesto Rust, ktoré je súčasťou Burgenlandu, je pre svoju unikátnu polohu s 300 slnečnými dňami v roku rajom pre cyklistov a milovníkov vína, z čoho vychádza aj naše motto penziónu Wine & Bike. Penzión je súčasťou vinárstva Král Steffanus.
Kultúra a šport

Významnými kultúrnymi udalosťami v okolí sú opery konajúce sa v blízkom meste San Margarethen, kde je najväčšie prírodné javisko v rímskom kameňolome. Priamo v Ruste sa nachádza najväčší zábavný park v Rakúsku – Family Park.

Náš penzión hraničí priamo s vinohradmi a cyklistickými cestami. Cyklistické trasy spájajú tri krajiny: Rakúsko, Slovensko a Maďarsko. Z Rustu odchádza každý deň cyklistická kompa na druhú stranu jazera a celková trasa okolo jazera pre milovníkov cyklistiky predstavuje 136 kilometrov. Okrem bicyklovania ponúka poloha mesta aj iné športové vyžitia, ako napríklad beh, nordwalking, alebo surfing na Neziderskom jazere.

Tiež milovníci golfu si prídu na svoje, v neďalekom mestečku Donnerskirchen sa nachádza 18 jamkové golfové ihriskoV zime si zalyžujete v stredisku Stühleck Semmering, ktoré sa nachádza len 45 minút jazdy autom z Rustu. Priamo na Neziderskom jazere sa v zime na zamrznutej vodnej ploche jazera môžete venovať korčuľovaniu.


Ceny

59 € / osoba / noc

Ubytovanie zahŕňa:

  • Pobyt domácich zvieratiek (po súhlase majiteľa penziónu)
  • Kvalitná káva
  • Raňajky s nádherným výhľadom na vinice
  • Klimatizácia
  • Parkovanie
  • Internetové pripojenie a káblová televízia
  • Príjemnú záhradu v penzióne
  • KEY BOY servis – vyzdvihnutie kľúčov od izby 24/7KONTAKT

ADRESA

Pension Kral
Ödenburgerstrasse 25, 7071 Rust
Burgenland Rakúsko

REZERVÁCIE
Martina Mráziková +43 664 464 2692, martina@kral-steffanus.eu

 


Online rezervácia

.
history-isolated-2-1