PR správa na stiahnutie

Jste v jednom kole a potřebujete se svižně pohybovat po celé Evropě? Nebo jen sníte o něčem neobyčejném, vzrušujícím a osvobozujícím? Není problém. Nebe může být vaše a umožní vám to Vector Air.

KDO BY NEVYUŽIL MOŽNOSTI PODNIKNOUT NĚCO VÝJIMEČNÉHO…
Nám touhu po zážitku, na který budeme dlouho a rádi vzpomínat, zajistil Vector Air. Na letišti v pražských Letňanech jsme se sešli ráno. Z centra města až na plochu to trvá sotva čtvrt hodinky. Čas nezabere čekání, odbavování ani bezpečnostní kontroly. Za pár minut jsme byli v oblacích.

V pěti lidech včetně pilota se pohodlně vznášíme nad zemí v moderní Cessně T206 – Turbo Stationair. Komunikujeme spolu pomocí sluchátek, lebedíme si v komfortních sedadlech a v slunečném dni obdivujeme krajinu pod námi. Barevná políčka, lesy, města a městečka z výšky vypadají naprosto úchvatně.

Po hodině a půl přistáváme asi 40 km od Vídně. A festival radosti pokračuje. Po „nebeském“ zážitku, který vás naplní až fyzickým pocitem štěstí, nás čekaly další požitky – teď pozemské. Víno z vinohradů v „rakouském“ Burgundsku s více než 350 let starou historií, lahodná lokální kuchyně…

Rust, cíl naší cesty, kam jsme přijeli na soukromou exkurzi, je malé historické město u Neziderského jezera. Na uvítanou jsme si přiťukli sklenkou sektu a pustili se do objevování krás rakouského vína. Procházeli jsme vinicí vína Kral Steffanus. Viděli jsme, kde se mimořádně kvalitní víno pěstuje a jak se z něj omamný nápoj vyrábí. Co nás nadchlo nejvíce, byl gurmánský zážitek z oběda dokonale spárovaného s vínem, servírovaný v historické rezidenci Kral Steffanus.

Odpoledne bylo nezapomenutelné. Krátký, ale krásný únik od starostí, shonu a stresu. Vyčistili jsme si hlavu, od- reagovali se, výborně se najedli a napili a domů se vraceli osvěžení a odpočatí, jako bychom nevypnuli jen na pár hodin, ale na pár týdnů.

Ve chvíli, kdy jsme dosedali na letňanskou přistávací dráhu, jsme se zamysleli nad tím, jak je vlastně snadné utéct od reality. Výlet pro 4 lidi na jeden den je dostupnější, než byste si možná mysleli. Za odpoledne nabité zážitky zaplatíte celkem 51 300Kč. Chcete-li někomu opravdu udělat radost, ať už jde rodinu, nebo obchodního partnera, těžko byste hledali lepší dárek. Vector Air, nabízí soukromé letadlo Cessna T206 Stationair od 10 900 Kč za hodinu pro 4 cestující. A kam vás odveze? Třeba na krásné golfové hřiště v Rakousku či Slovinsku. Toužíte-li po romantice jako řemen, vezměte milého či milou na romantickou večeři v Benátkách. Za 2,5 hodiny sedíte na náměstí sv. Marka a romantika by se dala krájet…

Cessně T206 stačí 500 metrů přistávací dráhy a dobré počasí – pochopitelně v doletové vzdálenosti, která je do 1 300km od Prahy. Vector Air poskytuje nejen potěšení, ale i usnadňuje život.